[Wywiad] Dove Cameron - "Miałam świra na punkcie swojej wagi"

Jakiś czas temu pojawił się wywiad z Dove Cameron, znaną nam jako gwiazda serialu "Liv i Maddie" oraz filmu "Następcy". W poniższym wywiadzie aktorka wyjawiła sposób w jaki walczyła ze swoimi kompleksami i dzięki czemu je pokonała! Wywiad można znaleźć co prawda w lipcowym wydaniu magazynu "Twist" co było to już miesiąc temu, jednak postanowiłam go dodać tu, ponieważ jest to jeden z ważniejszych wywiadów z aktorką. Zapraszam do rozwinięcia posta, gdzie go znajdziecie!


Przestałam się siebie podobać!
Trudno uwierzyć w to, że Dove  - pomimo swej popularności i stojących za nią murem fanów - nie była zadowolona ze swojego wyglądu. "Długo walczyłam z kompleksami", przyznaje. "Kiedy miałam piętnaście lat, nie brakowało mi pewności siebie. Uważałam, że fajna ze mnie dziewczyna. Potem to się zmieniło. Nagle przestałam wierzyć w siebie. Gwiazda przejmowała się zawłaszcza swoją wagą. Uważała, że jest zbyt gruba! "Poświęcałam jej stanowczo zbyt dużo uwagi", przyznaje. "Doszło nawet do tego, że kiedy choć przez jeden dzień nie ćwiczyłam, miałam wrażenie, że zrobiłam coś źle. I że zmarnowałam ten dzień".


Chciałam ważyć zaledwie 45 kg!
Kiedy myśli się bez przerwy o wadze i codziennie się ją sprawdza , odchudzanie staje się obsesją. "Czystym szaleństwem. Uświadomiłam to sobie dopiero, kiedy się wypłakiwałam mamie w rękaw. Zapytała mnie, co się stało, więc powiedziałam jej, że chciałam ważyć 45 kilo, tak by wszyscy mnie kochali", wspomniała aktorka. Wtedy właśnie uświadomiła sobie, że to nie jest normalne. "Nigdy nie chciałam zostać osobą, która myśli przede wszystkim o swoim wyglądzie i tym, co na ten temat sądzą inni", dodaje. "Byłam zaskoczona, kiedy odkryłam, że właśnie się w taką osobę zmieniłam!".


Pamiętaj: Ty też jesteś piękna!
Nawet dziś Dove nie może uwierzyć, że sprawy zaszły, aż tak daleko. "Nie rozumiem, jak to się stało. Myślałam, że ten problem mnie nie dotyczy", mówi. Na szczęście, dzięki wsparciu rodziny oraz swoich przyjaciół nauczyła się kochać siebie. Dziś znowu czuje się dobrze w swojej skórze. "Czasami rozmawiam z dziewczynami, które przeszły przez to samo", zdradza. "Dzięki takim rozmowom czuję się lepiej. Nie przejmuję się już swoją wagą i każdego dnia buduję pewność siebie", dodaje gwiazda. Nam opowiedziała tę historię, by pomóc osobom, które mają podobne problemy. "Chcę, by dziewczyny z całego świata zrozumiały, że są piękne bez względu na wagę. "Wiem, że czasami trudno jest pokochać siebie, ale warto się postarać. Nie wolno natychmiast zmieniać swojego wyglądu dla kogoś innego", podkreśla Dave. 

 Co sądzicie o tym wywiadzie? Dajcie znać w komentarzu! 

8 komentarzy:

  1. Wywiad jest super i nie spowiedziałam się że Dove mogła mieć takie kompleksy na temat swojej wagi

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto o takich sprawach mówić, dobrze ze są one poruszane. : )

    OdpowiedzUsuń
  3. Wywiad jest rewelacyjny. Bardzo lubię Dove i nie mogę uwierzyć w to, że miała takie kompleks. Jednak dobrze, że ich już nie ma :)

    OdpowiedzUsuń