Relacje z wywiadu Martiny Stoessel w radiu "La Red"

Kilkanaście dni temu, a dokładnie 16 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego Martina Stoessel udzieliła specjalny wywiad dla Radia "La Red". Piosenkarka wyjawiła w wywiadzie wiele interesujących informacji na temat swojej trasy koncertowej! Jeśli jesteście ciekawi o czym również wspomniała to zapraszam do rozwinięcia posta! 

Podczas trwania wywiadu piosenkarka wyjawiła nam coś na temat swojej trasy koncertowej, lecz nie chciała nam za dużo zdradzić. Wiemy, aby to że Martina nie może ujawnić jakichkolwiek terminów trasy, ponieważ dopiero teraz zaczyna nad tym pracować. Trasa ma obejmować Europę i Amerykę Łacińską. Nie zabrakło również tematu o muzyce. Jak wiemy właśnie ta pasja pełni najważniejszą rolę w życiu Martiny od dziecka. Nie raz o tym wspomniała w jakimkolwiek wywiadzie. "Muzyka jest twoim najlepszym przyjacielem. Towarzyszy ci w każdej chwili." Opowiedziała również, że gdy była mała słuchała piosenek, które uwielbiała Marianna (mama Tini). 


Martina opowiedziała też o tym jak bardzo kocha swój kraj i że jest dumna z tego, że jest Argentynką. "Bycie Argentynką jest najlepsze na świecie!"
Wspomniała również o tym jak się zmieniła w ciągu kilku lat. Jak zmieniło się jej życie, gdy zaczęła grać w serialu "Violetta". Oraz oznajmiła, że teraz przyszedł najwyższy czas na Tini i od tej pory sama już będzie podejmować ważne decyzje w swoim życiu przy pomocy rodziców. 
"Wcześniej robiłam to co mi powiedziano, teraz wszystko co się dzieje, dzieje się przeze mnie".
'Teraz jestem bardziej odpowiedzialna za rzeczy które robię.' 


Jak się okazało już za kilka tygodni Martina ponownie wylatuje do Stanów Zjednoczonych w celu promocji swojej solowej płyty! Odwiedzi m.in. Nowy Jork i Miami! Wspomniała również o promocji płyty w Europie! Ciekawe czy podczas podróży po Europie zawita do naszego kraju. 
Martina już oficjalnie potwierdziła swój związek z Pepe. Teraz tylko miejmy nadzieję, że będzie szczęśliwa właśnie z tym chłopakiem. A wy co życzycie Tini?


Co sądzicie o tym wywiadzie? Jak myślicie Tini odwiedzi nasz kraj niedługo?
Dajcie znać w komentarzu!

5 komentarzy:

 1. Myślę, ze Polski nie odwiedzi :) Ale jeśli komuś zależy to zapracuje na bilet i na pewno pojedzie za nią. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Supcio wywiad. Według mnie Tini odwiedzi Polskę. Nawet jeśli nie w celu promowania płyty to żeby zagrać dla nas koncert :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie Tini odwiedzi Polskę i to na 100% Jeśli chodzi o wywiad to byl ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wywiad. Mam nadzieję, że Tini ponownie odwiedzi Polskę :)
  KONKURS

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy wywiad. Mam nadzieję, że Tini ponownie odwiedzi Polskę :)
  KONKURS

  OdpowiedzUsuń