Nowa miłość Martiny Stoessel!

Właśnie wczoraj o godzinie 13:15 czasu argentyńskiego, Martina Stoessel pojawiła się gościnnie w programie u Mirthe Legrand. Piosenkarka w programie opowiedziała wiele ciekawych informacji na temat swojej kariery oraz o filmie, który nie dawno miał swoją premierę. Podczas trwania wywiadu nie zabrakło również nowinek na temat nowej miłości Tini! Jesteście ciekawi o czym jeszcze wspomniała? Jeśli tak to zapraszam do rozwinięcia posta! 


Podczas trwania programu piosenkarka była bardzo podekscytowana znajomością języka hiszpańskiego przez polskich fanów. Wspomniała, że świetnie potrafiła się z nami dogadać. "Polska śpiewa po hiszpańsku perfekcyjnie". "Grupa nauczycieli dała mi certyfikat jako podziękowanie, ponieważ ich dzieci chciały uczyć się hiszpańskiego". Właśnie te słowa wśród polskich Tinistas cieszą się teraz swoją popularnością, iż aktorka pamiętała o swoich wiernych fanach w Polsce!
Tini opowiedziała w jaki sposób zmieniło się jej życie, gdy skończyła 18 lat. Od właśnie tej chwili miała już możliwość podróżowania samotnie. Dziewczyna wspomniała również o tym że ma teraz czas, aby odkryć kim tak naprawdę jest. Powoli chce oderwać się od wizerunku serialowej "Violetty" i rozpocząć życie jako Tini! 
Jak się okazało zostały również poruszone kwestie kręcenia filmu "Tini - nowe życie Violetty". Aktorka wyznała, że podczas jego kręcenia była rok poza domem i strasznie się za nim stęskniła. Opowiedziała również o uczuciach, które towarzyszyły jej podczas kręcenia. "Oglądałam go i jestem daje podekscytowana, było to jedno z najlepszych doświadczeń podczas mojej całej pracy. Zrobiłam wiele rzeczy przez ten czas, ale film pokochałam, ponieważ odpowiada on o odnalezieniu siebie, dokładnie tak jak w moim życiu".
Jak pewnie słyszeliście od jakiegoś czasu chodzą plotki o rywalizacji miedzy Tini, a  Lali Esposito! Oczywiście tego pytania nie mogła odpuścić sobie prowadząca programu. Czy rzeczywiście to prawda?  Martina odpowiedziała, że to tylko plotki. Fani Lali oskarżają ją o to że niby ją kopiuję, a to nie prawda. "Nigdy nie miałam żadnego problemu z Lali Esposito i nigdy nie będę miała. Zaśpiewam z nią". wyznała młoda aktorka.
Padło wczoraj pewne pytanie na temat spraw sercowych gwiazdy. Dziewczyna nie powiedziała za dużo. "Nie jestem sama. Poznałam kogoś". Nie chciała za dużo zdradzić. Ujawniła, aby to że chłopak jest Hiszpanem! Właśnie od tego momentu chodzą podejrzenia, że to Pepe Barroso! Czy rzeczywiście na planie kręcenia teledysku "Great Escape" zaiskrzyło między nimi? Dowiemy się tego niebawem!

Co sądzicie o wywiadzie? Ciekawe kiedy Tini potwierdzi swój związek z Pepe?
Jak myślicie? Dajcie znać w komentarzu!

6 komentarzy:

 1. Mądrze mówi : ) Rok poza domem to kawał czasu, podziwiam, ze w tak młodym wieku wytrzymała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wywiad był bardzo ciekawy! To jak Tini wspomniała o Polsce było słodkie ♥ Cieszę się że Tini układa sobie sprawy sercowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale przecież Tini ma chłopaka Petera...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś niedoinformowana jesteś. Już sporo czasu temu że sobą zerwali.

   Usuń
 4. Jak mi się ciepło na serduchu robi jak ktoś z fioletowej ekipy wspomni o Polsce <3 Miło, że o nas pamiętają <3 A co do Pepe to myślę, że słodko razem wyglądają :D Czyżby szykował się kolejny gorący romans? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również bardzo się cieszę, że obsada o nas ciągle pamięta! :)

   Usuń