[Najlepsze w miesiącu] Sierpień 2016

To co dobre, szybko się kończy. Już dziś oficjalnie ostatni dzień wakacji. Jutro pełni nieszczęścia lub i szczęścia pójdziecie na oficjalne rozpoczęcie roku, a po jutrze zasiądziecie w ławkach na pierwszych lekcjach nowego roku szkolnego. Jednakże zanim zacznie się szkoła, zapraszam Was do podsumowania ostatniego miesiąca wakacji, jakim jest sierpień!


NAJWIĘKSZE WYDARZENIE MIESIĄCA [LINK]
Może nie jest to wydarzenie, takie jak zawsze, ale w tym miesiącu wszyscy fani serialu "Violetta" przeżywali rocznicę przyjazdu obsady do Polski po raz drugi! Na Twitterze trwała akcja spamowa, przez wszystkie dni pobytu obsady! Z okazji tego, że uczestniczyłem w "Disney Day" oraz "Violetta Live" dodałem post z wspomnieniami z tych wydarzeń!


NAJLEPSZY SERIAL W MIESIĄCU [LINK[LINK]
W sierpniu premierowych seriali było bardzo dużo, bo mogliśmy oglądać ich aż cztery! Jednak moim zdaniem najlepszym serialem z całej czwórki był "Rodzinka od środka", który możecie oglądać codziennie o 17:30 w Disney Channel oraz "Star Darlings: Życzenia do spełnienia", który jest codziennie w Disneyu o 8:25!


NAJLEPSZY FILM W MIESIĄCU [LINK]
W sierpniu nie było premiery żadnego nowego filmu Disneya. Jednak najczęściej na blogu czytaliście o filmie "Obrót życia", który był emitowany 25 sierpnia o 21:00 w Disney Channel! 


NAJLEPSZA PIOSENKA W MIESIĄCU [LINK]
W sierpniu odbyła się premiera serialu "Star Darlings: Życzenia do spełnienia" i z tej okazji Sylwia Lipka nagrała oraz nakręciła piosenkę czołówkową do tego serialu wraz z Disneyem! Piosenka już teraz podbija cały Polski Disney Channel!NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE POSTY W MIESIĄCU


NAJAKTYWNIEJSZY CZYTELNIK MIESIĄCA
Najaktywniejszym czytelnikiem w sierpniu została PIETRUCHA20! GRATULUJEMY!!

DO ZOBACZENIA ZA MIESIĄC!

4 komentarze:

 1. Dziękuje za wyróżnienie : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne podsumowanie! ZGADZAM SIĘ W 100% Może mi uda się zostać czytelnikiem miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję a post jest śweitny! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post. Sierpień był pełen wrażeń i nowości

  OdpowiedzUsuń