[DISNEY INFINITY] ŚWIATY | DISNEY

Parę tygodniu temu rozpocząłem serię DISNEY INFINITY, posty miały pojawiać się co tydzień w każdy poniedziałek, jednakże z powodu paru ważniejszych postów serię musiałem przesunąć. Mam nadzieję, że teraz nic nam już nie wypadnie i posty będą pojawiać się w każdy poniedziałek! Jednak mam również dla Was złą wiadomość, ponieważ Disney oficjalnie zdecydował, że nie pojawi się już nic nowego z gry, po prostu gra nie będzie kontynuowana z powodu niskiej sprzedaży, jednakże będziemy mogli grać w to co zostało stworzone. Pomimo końca gry, seria będzie dalej aktualizowana. Dzisiaj skupiamy się nad światami w grze, na pierwszy rzut idą Światy Disneya!


ŚWIATY Z DISNEY INFINITY 1.0

DISNEY•PIXAR - AUTA
Ruszaj do Chłodnicy Górskiej, by pomóc Zygzakowi, Lilianie, Złomkowi i Luigiemu przygotować się do Międzynarodowego Wyścigu Pokoju w świecie Aut. Ale uważaj! Marek Marucha chce rzucić im kłody pod koła. Dołącz do naszych bohaterów, a także Seana McMissiona, Ogórka, Romana i Loli, by pokrzyżować szyki Markowi! 


POSTACIE ZE ŚWIATADISNEY•PIXAR - UNIWERSYTET POTWORNY
Przeżyj z Sully'em i Mikiem początki studenckiego życia w świecie Uniwersytetu Potwornego. Urządzaj naloty na konkurencyjną uczelnię, weź udział w boimpiadzie i płataj figle niczego nie podejrzewającym kolegom ze studiów.

POSTACIE ZE ŚWIATADISNEY•PIXAR - INIEMAMOCNI
W świecie Iniemamocnych Syndrom znowu pragnie zemsty. Zbieraj dane, analizuj technologię Syndroma i naucz się używać antymaterii przed spektakularną finałową bitwą.

POSTACIE ZE ŚWIATADISNEY•PIXAR - PIRACI Z KARAIBÓW
Żegluj po morzach i oceanach, wybierz swoją załogę i zmień jej wygląd, a następnie wyrusz z zuchwałą misją na ląd w świecie Piratów z Karaibów. Znajdź mistyczny skarb, zanim Davy Jones zawładnie morzami i losem wszystkich piratów!


POSTACIE ZE ŚWIATAJEŹDZIEC ZNIKĄD
Przeżyj przygodę, dołączając do Jeźdźca znikąd i Tonto w walce z nikczemnym Butchem Cavendishem i jego gangiem, który terroryzuje miasteczko Colby w świecie Jeźdźca znikąd.

POSTACIE ZE ŚWIATADISNEY•PIXAR - TOY STORY W KOSMOSIE
W świecie Toy Story spotkasz urozmaiconą mieszaninę postaci, które sprawią, że każda przygoda będzie zabawą nie z tego świata.


POSTACIE ZE ŚWIATAŚWIATY Z DISNEY INFINITY 3.0

DISNEY•PIXAR - ŚWIAT W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI
Kiedy w umyśle Riley trwa huśtawka nastrojów, Radość, Gniew i pozostałe emocje ruszają do walki z potworami z bagien i innymi stworami w Krainie Wyobraźni!


POSTACIE ZE ŚWIATADISNEY•PIXAR - ŚWIAT „GDZIE JEST DORY?”
W Instytucie Biologii Morskiej miała miejsce niespodziewana powódź. Dory, Nemo, Marlin i przyjaciele wyruszają na ratunek zagubionym rybkom, by pomóc im odnaleźć drogę w bezpieczne miejsce, zanim zbiorniki zostaną osuszone.

POSTACIE ZE ŚWIATA

Które światy posiadacie, a które Wam się podobają? 
Dajcie znać jak zawsze w komentarzach!
źródło: infinity.disney.com/pl

4 komentarze:

  1. Szkoda że gra nie będzie kontynuowana, ale post super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tą grę i jestem bardzo zła, ze już gra nie będzie kontynuowana!! Dlaczego?! Ja się nie zgadzam, na prawdę to była fajna gra! Post świetny, idealny dla początkujących!

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam tą grę i myślałam ze dodadzą coś nowego a tu taki psikus, jestem bardzo zła :( Post fajny

    OdpowiedzUsuń