[Zapowiedź] Star Wars: Rebelianci - Sezon 3

Jak dobrze wszyscy fani wiedzą, drugi sezon serialu "Star Wars: Rebelianci" skończył się nawet nie dawno, bo w czerwcu. Jednak mam dla Was dobrą wiadomość, kolejny sezon już trzeci swoją premierę ma zaplanowaną już na jesień tego roku w Disney XD! Jednakże wiadomo, że w Polsce może być ciut później, czego się nie dziwimy, bo zawsze tak jest. Ale w tym roku powinien serial jeszcze u nas zagościć. W ciągu ostatnich dni dzięki producentom wiemy o nadchodzącym serialu coraz więcej, dlatego zebrałem wszystkie informację w jeden post. Zapraszam!


PIERWSZY OFICJALNY ZWIASTUN SEZONU 3


CO CZEKA NAS NOWEGO W 3 SEZONIE?

 • Producent wprowadził miecz świetlny z jelcem w formie nawiązania do Przebudzenia Mocy. Według niego Kylo Ren studiował historię Sithów i Jedi, więc dla niego naturalne jest to, że kiedyś taki miecz ktoś używał. I potwierdza, że ten miecz należał do jakiegoś poległego Jedi nie Sitha.
 • W 3 sezonie serialu powróci Maul, a z nim więcej mroku i potęgi Ciemnej Strony Mocy. Producent uważa, że większa rola tej postaci wpłynie pozytywnie na serial. Nie chce potwierdzić, czy pojawią się kolejni Inkwizytorzy, gdyż 3. sezon zbliży się fabularnie do części IV Gwiezdnej Sagi, a w niej nie ma mowy o takich postaciach.
 • Dave Filoni zapowiada, że 3. sezon pokaże ogromną różnicę w porównaniu do pierwszych dwóch. Widzowie zobaczą coraz trudniejszą walkę Rebelii, która rośnie w siłę. Zwraca uwagę, że Rebelia w Nowej nadziei była już zorganizowaną i większą siłą, niż Imperium myślało. Też zwraca uwagę na ukazanie rozłamu postrzegania Rebelii przez Imperium. Są tacy, którzy poważnie traktują Rebelię jako zagrożenie i tacy, którzy nadal traktują ich lekceważąco.
 • Sabine dostanie większą i ważniejszą rolę w 3. sezonie. Według Filoniego będzie ona główną bohaterką na równi z Ezrą. Bardziej wgryzą się w jej przeszłość i kulturę Mandalorian. Sabine przestanie być postacią drugoplanową. Wyruszy też na szaloną przygodę z bohaterami, których widzowie się nie spodziewają.
 • Potwierdzono, że w 3. sezonie Kanan jest oślepiony. To kompletnie zmieni tego bohatera, który w pewnym sensie będzie przypominać Daredevila z serialu Marvela. Zapowiedziano, że relacja Ezry z Maulem będzie kontynuowana i młody Jedi będzie jeszcze bardziej kuszony przez Ciemną Stronę Mocy.
 • Zasugerowano fabularne powiązanie 3. sezonu z filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, ale twórcy nie zdradzili szczegółów i nie chcieli tego otwarcie potwierdzić. Filoni dodał, że w 3. sezonie fani zobaczą coś, czego bardzo pragnęli. Ma być to bardzo ważna chwila dla Gwiezdnych Wojen i fanów. Oficjalnie nie wiadomo o co chodzi, ale być może ma to związek o debiucie Admirała Thrawna ze starego kanonu Gwiezdnych Wojen.


PLAKAT PROMUJĄCY 3 SEZON SERIALU


ZDJĘCIA Z 3 SEZONU SERIALU

Oglądacie serial "Star Wars: Rebelianci"?  Lubicie go? Czekacie na kolejny sezon?
Dajcie znać w komentarzach!
źródło: naekranie.pl

8 komentarzy:

 1. Ja nie oglądam go i nie za bardzi za nim przepadam :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ten serial :) Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serial jest świetny! Czekam na kolejny sezon!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam serial, czekam na nowy sezon z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam serial, czekam na nowy sezon z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie uwielbiam tego serialu lecz lubie. Ale jakoś trudno mi się na niego przestawić, zdecydowanie wolałem TCW, szkoda że Disney usunął wszystkie planowane odcinki TCW.

  OdpowiedzUsuń