I Nabór do bloga "Świat Disneya"

Jak sami zauważyliście od paru miesięcy na blog dodaje tylko ja posty. Wszyscy redaktorzy postanowili odejść rozwijać się na swoich blogach, a niektórzy postanowili zakończyć z blogosferą na zawsze. Z okazji tego, że zaczęły się wakacje postanowiłem zorganizować u mnie na blogu pierwszy oficjalny nabór po zmianie nazwy, tematyki i adresu. Mam nadzieję, że licznie się zgłosicie lub chociaż zgłosi się parę osób z wielką pasją i chęcią, aby dowiedzieć co potrzeba do zgłoszenia, zapraszam do rozwinięcia. Również na wstępie zaznaczam tylko, żeby każdy dokładnie przeczytał post, albowiem zadając zbędne pytania automatycznie psujecie sobie w moich oczach opinię.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
1. W temacie napisz: NABÓR DO BLOGA
2. Podaj swoje imię, wiek (oraz nie wymagane, ale brane pod uwagę, link do twojego Facebooka. Z każdym z moich redaktorów właśnie przez niego łatwiej mi się kontaktuje)
3. Napisz jakie i w jakim stopniu znasz języki obce
4. Napisz jak dobrze znasz blog, co byś tu zmienił?
5. Wyjaśnij dlaczego chcesz dołączyć do tego bloga?
6. Odpowiedz na pytania: Jak dobrze znasz się w sferze blogowej? W czym jesteś dobry, a co byś chciał uniknąć? Jaką ilością czasu wolnego dysponujesz? Jak zamierzasz pozyskiwać nowych czytelników? Skąd czerpiesz informacje o Disneyu?
7. Czy prowadziłeś lub pisałeś u kogoś na blogu? Jaki? (podaj link). Prowadzisz blog lub piszesz nadal u kogoś? (podaj link)
8. Napisz coś o sobie, kim/czym się interesujesz, twój idol? Ulubiony serial Disneya?
9. Całe zgłoszenie wyślij na e-mail: mati0401.1999@o2.pl


WAŻNE INFORMACJE | REGULAMIN
Czas na nadsyłanie zgłoszeń macie do 16 lipca do godziny 23.59. Jeśli ktoś się nie wyrobi, jest możliwość dodatkowego czasu. Spośród zgłoszeń wybiorę parę osób, którzy przejdą do drugiego etapu naboru, gdzie dodam Was na osobnego bloga i sprawdzę Wasze umiejętności blogerskie. Wybierać będę w większości z dobytych informacji z podpunktu szóstego i siódmego. Ale również informuję, że początkujących od razu nie odrzucam, chętnie mogę coś doradzić, w czymś pomóc. Nie szukam osób na parę dni lub tydzień. Co najmniej chcę byście byli do końca wakacji, ponieważ chce odpocząć w nie, a jak będzie parę osób na blogu to nadal na blogu będzie co najmniej jeden post dziennie, a ja będę mógł odpocząć i zmobilizować się w lepsze posty we wrześniu. Jeśli macie pytania co do naboru zadawajcie je tu pod komentarzem lub na blogowym asku.

POWODZENIA! LICZĘ NA ZGŁOSZENIA!

11 komentarzy:

 1. Życze powodzenia osobom bioracym udział!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisząc recmenzje na bloga różnych książek/gadżetów. Wysyłasz też czasami coś innym redaktorom żeby mogli coś takiego napisać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Liczę na to. Warto spróbować :)
   Czekam na zgłoszenie. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Może spróbuję. Zobaczę. Muszę to przemyśleć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przemyśl i się zgłaszać. Nie tracisz na tym nic. ;)

   Usuń
 5. Obserwuje blog od dawna, zgloszenia nie wyślę, ze względu na czas..ale życze powodzenia wszystkich : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Napisałam zgłoszenie ale występuje błąd za każdym razem kiedy staram się wysłać. Czy jest możliwosć skontaktowania się z Tobą w jakiś inny sposób?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się Ale nie wiem czy się sprawdzę

  OdpowiedzUsuń