[Co nowego w miesiącu...] Sierpień 2016

Podobały Wam się nowości w lipcu? Między innymi nowy serial "Backstage"? Jeśli tak to mam dla Was dobrą wiadomość, ponieważ Disney wyemituje w sierpniu kolejne jego odcinki jak i dwa nowe seriale oraz premierę kolejnego sezonu serialu "Mój kumpel duch"! Musicie koniecznie przeczytać poniższy post jak i zajrzeć do zakładki RAMÓWKA. Zapraszam!

Disney Channel 
Nowy sezon serialu „MÓJ KUMPEL DUCH”, przekonaj się jakie przygody czekają tym razem na Binny i Melchiora! Nowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku od 15 sierpnia o 18:00! Nowy serial „ERA RONKÓW” rusza już 22 sierpnia o 15:15. Cofnij się z nami do 37, 520 roku p.n.e i daj się wkręcić w świetną zabawę! Nowy serial „RODZINKA OD ŚRODKA” – jak to jest być środkowym dzieckiem w wielkiej rodzinie? Poznaj Harley Diaz i jej sześcioro rodzeństwa! Premiera już 29 sierpnia o 17:30!

Mój kumpel duch – codziennie od poniedziałku do czwartku od 15 sierpnia o 18:00
Era Ronków –  premiera już 22 sierpnia o 15:15
Rodzinka od środka – premiera już 29 sierpnia o 17:30


Disney XD
W sierpniu w Disney XD będziecie mogli zobaczyć premierowe odcinki aż dwóch seriali! Jednym z nich jest "STRAŻNICY GALAKTYKI", a drugim "AVENGERS: ZJEDNOCZENI". Również w każdy weekend o 11:15 będziecie mogli oglądać premierowe filmy!

Strażnicy Galaktyki - premierowe odcinki od 8 do 12 sierpnia o 18:25
Avengers: Zjednoczeni - premierowe odcinki od 15 do 19 oraz 22 do 26 sierpnia o 21:25
Sierpniowe premiery filmowe w każdy weekend o 11:15Jednak powyższa ramówka to jednak tylko część, tego co oferuje Disney na swoich kanałach, aby zobaczyć całą rozpiskę zapraszam do specjalnej zakładki z ramówką [link]

Na co czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Nie mogę doczekać się nowych seriali, a najbardziej na Era Ronków, czy będzie tu na blogu jakiś post o tym serialu przed premierą?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wygląd bloga :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Cieszę się że Ci się podoba.

   Usuń
 3. Ja najbardziej nie mogę się doczekac kolejnego sezonu "Mój kumpel duch". Uwielbiam ten serial! Czekam również na Erę Ronków :D

  OdpowiedzUsuń