Włoska wersja piosenki "Valiente" wykonana przez Michaela Ronda

Włoski Disney Channel stara się by ich fani, mieli jak najwięcej niespodzianek, dlatego wczoraj oprócz dodania piosenki "Alas" po włosku, Disney Channel dodał również włoską wersję piosenki "Valiente". Piosenka nosi tytuł "Non arrenderti mai". Utwór moim zdaniem świetny, chociaż bardzo to widać, że Michael nie mówi po włosku i że trudno jest mu to zaśpiewać, ale pomimo tego super mu to wyszło tak jak Karol. W rozwinięciu możecie znaleźć całe nagranie piosenki. Zapraszam!

Podoba Wam się wykonanie Michaela? Dajcie znać!

Każdego fana serialu zapraszam na największą polską grupę - "Soy Luna Polska", gdzie znajdziecie tam dużo polskich fanów jak i będziecie mogli pogadać z innymi osobami na temat nowego serialu Disneya!

5 komentarzy:

 1. Ta piosenka jest świetna i bardzo mi się podoba jak Michael ją spiewa. Zgadzam się też z tym że Michael nie mówi po włosku i trudno mu jest zaśpiewać tą piosenkę po włosku.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdro! Szkoda ze nie zrobia tak po polsku... Super wykonanie Michaela, nie zna wloskiego ale i tak nie bylo zle!

  OdpowiedzUsuń
 3. Non arrenderti mai utwór kojarzy mi się z piosenką Lodo Non cadiamo mai >>>♥ xDDD
  Kurcze za dużo Lodo :D XD
  Piosenka jakoś za specjalnie mi sie nie podoba :P
  Wolałam wersje Karol ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że zarówno Michael jak i Karol podjęli wysiłek, żeby zrobić też włoskie wykonania. Wyszły im całkiem nieźle :)

  Zachęcam do komentowania postów oraz zostawiania linków do siebie u mnie: http://jednorozcowodisneya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń