Soy Luna w Radio Disney Vivo

Wczoraj na kanale na YouTube Disney Channel LA pojawiło się bardzo ciekawe nagranie podsumowujące występy obsady serialu "Soy Luna" podczas Radio Disney Vivo. Na nagraniu możemy zobaczyć kulis jak i urywki występów całej obsady. Przez cały filmik możemy również słuchać się piosenkę promującą serial "Alas" wykonaną nie tylko przez Lunę, a całą obsadę! Całe show wyszło im niesamowicie, bardzo mi się to podobało i mam nadzieję, że kiedyś cała ekipa wyruszy w swoją trasę, jak Violetta.Podoba Wam się podsumowanie i wykonanie piosenki "Alas" przez obsadę?
Lubicie serial "Soy Luna"? Dajcie znać w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Ja jakby to powiedzieć toleruję serial ponieważ jestem fanką Ruggero. Czasem serial troszkę mnie denerwuję tym że jak dla mnie jest troszkę za sztuczny pod względem tego że w Polsce wypuszczono zaledwie 20 odcinków a książek, magazynów czy akcesori jest już multum a do tego zaczynają kręcić już 2 sezon... Jak dla mnie to wszytsko dzieje się zbyt szybko a Disney chce na siłę by serial zdobył jak największą popularność.

  Jeśli chodzi o wykonanie piosenki Alas to nie mam zbyt wielkich zarzuceń ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Seria mi się spodobał. Chodź nie mam czasu oglądać go odcinek po odcinku. Jednak jakoś jeszcze nie mogę się do niego w 100% przekonać. Nadal brakuje mi Violetty...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne podsumowanie jak i wykonanie piosenki

  OdpowiedzUsuń