Płyta Tini do kupienia w Polsce

Nikt z polskich fanów tego się nie spodziewał, że płyta Martiny "Tini" Stoessel pojawi się w Polsce już 29 kwietnia 2016 roku razem z światową premierą płyty! Jak nas zapewniano płyta miała miała ukazać się bliżej premiery filmu "Tini - nowe życie Violetty" koło czerwca, a tu niespodzianka dla Polskich fanów i płyta artystki pojawi się u nas tak szybko! Jeśli chcecie wiedzieć więcej informacji na temat tego, gdzie możecie ją zamówić lub kupić, zapraszam do postu.
„Tini” to przydomek, którym miliony fanów na całym świecie obdarzyły Martinę Stoessel, jedną z największych gwiazd obecnego stulecia w Argentynie, młodą wokalistkę pochodzącą z Buenos Aires.

Tini zyskała sławę dzięki roli Violetty Castillo w telenoweli dla nastolatek pt. „Violetta”, która cieszy się globalną popularnością.

Wypełniona muzyką, dramatem, tańcem, romansem, przyjaźnią i komedią, „Violetta” opowiada historię utalentowanej nastolatki, która powraca z Europy do Buenos Aires, gdzie znajduje godnych zaufania przyjaciół, odkrywa czym jest prawdziwa miłość i rozwija swoją pasję muzyczną. Zamienia ją potem w udaną karierę wokalistki, a wszystko to podczas odnajdywania swojej własnej drogi i procesu dorastania, a także towarzyszących mu licznych udręk.

Płyta „Tini” to album dwupłytowy zawierający debiutancki album solowy Tini - serialowej Violetty.
Pierwszy raz usłyszymy Tini w jej autorskim repertuarze. Na drugiej płycie znajdują się piosenki z filmu pt. „Tini: Nowe życie Violetty”. W filmie Tini znajduje się na rozdrożach życia. Męcząca kariera muzyczna i skomplikowane życie osobiste doprowadziły ją do miejsca, gdzie walczy o uznanie i szuka swojego wewnętrznego głosu. Kiedy powraca z nużącej trasy koncertowej, otrzymuje wstrząsającą nowinę, która zmusza ją do zakwestionowania wszystkiego, co do tej pory znała. Szukając odpowiedzi, Tini akceptuje spontaniczne zaproszenie do krótkiego lotu dookoła świata. Wyrusza w kreatywną oraz osobistą podróż, podczas której lepiej pozna samą siebie. To zmieni jej życie na zawsze.

Album „Tini” to nesamowita mieszanka wspaniałych melodyjnych piosenek. To album nie tylko dla wiernych fanów serialowej Violetty.Tracklista:
CD 1
1. Siempre Brillaras („Born To Shine” in Spanish)
2. Se Escapa Tu Amor („Losing the Love” in Spanish)
3. Te Amo A Ti („I Want You” (duet) in Spanish)
4. Confia En Mi („Hold On To Me” in Spanish)
5. Born to Shine (English)
6. I Want You (English)
7. Light Your Heart (Jorge) (English)
8. Losing the Love (English)
9. Acoustic version of „Born to Shine”

CD 2
1. All You Gotta Do (English)
2. Great Escape (English)
3. Still Standinz (English)
4. Got Me Started (English)
5. My Stupid Heart (English)
6. Don’t Cry For Me (English)
7. Finders Keepers (English)
8. Handwritten (English)
9. Solo Dime Tu („All You Gotta Do” in Spanish)
10. Sigo Adelante („Still Standing” in Spanish)
11. Si Tu Te Vas („My Stupid Heart” in Spanish)
12. Lo Que Tu Alma Escribe („Handwritten” in Spanish)

Płytę zamówić możecie na empik.com

Opis płyty jak i nazwy piosenek pochodzą ze strony empik.com


Jesteście fanami Tini? Kupicie płytę? Dajcie znać w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Tini! Bardzo się cieszę, że płyta będzie tak szybko. Na pewno kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Płyta Tini w Polsce podczas premiery światowej?!? Patrzę do kalendarza... To nie 1 kwietnia! To nie Prima Aprilis! Nie wierzę! W dniu 29.04.2016 oficjalnie dokonuję zakupu za 41,99/46,00.
  ***HEHE***

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już zamówiłam!!!!!!!!! Ale super się ciesze ze tak szybko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super Kochałam Tini i na pewno kupie płytę

  OdpowiedzUsuń