Złotowłosa i Miś – nowy serial w Disney Junior

Serial animowany skierowany do dzieci w wieku 2-7 lat. Akcja toczy się w magicznym świecie Baśniowego Lasu, gdzie ponownie splatają się losy Złotowłosej i Misia po słynnym incydencie z owsianką, znanym z bajki „Złotowłosa i trzy misie”. Zapraszam gorąco dalej, ponieważ niżej dużo informacji o serialu oraz zwiastun! Serial zapowiada się bardzo fajnie, chociaż jest skierowany dla młodszej publiczności to z chęcią polecam każdemu!

W serialu powracamy do klasycznej baśni o „Złotowłosej i trzech misiach”, w której Złotowłosa i najmłodszy niedźwiadek stają się najlepszymi przyjaciółmi po incydencie w domu rodzinnym Misia. W pierwszej historii Złotowłosa pragnie naprawić krzesło, które popsuła, w prezencie urodzinowym dla Misia. W drugiej, pomaga odzyskać dawny wygląd Misiowi, który urósł po zjedzeniu magicznej fasoli.

W tym serialu można zobaczyć postacie z innych baśni – Jajo Humpty Dumpty, Trzy małe świnki, Zły wilk, Jaś (Jaś i czarodziejska fasola), Roszpunka i wiele, wiele innych.

Główni bohaterowie przeżywają fantastyczne przygody wraz ze swoimi przyjaciółmi i sąsiadami. Niezależnie od tego, co razem robią, czerpią wiele radości z życia w baśniowym świecie, w którym zdarzają się zarówno poważne sytuacje, humorystyczne wpadki, jak i wyjątkowe chwile pełne serdeczności.

Każdy odcinek serialu składa się z dwóch 11-minutowych części, przedstawiających historię
niespodziewanej przyjaźni między Złotowłosą i Misiem.

Premiera 13 lutego o 9:30 w Disney Junior

5 komentarzy:

  1. Hahahahhaha powiem mojej młodszej siostrze :D Może obejrzy

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też.Moja młodsza siostra uwielbia takie kreskówki.

    OdpowiedzUsuń
  3. to raczej dla dzieci, nie obejrze

    OdpowiedzUsuń