Nowe odcinki Pokémon w Disney XD

Na swoim polskim kanale YouTube Disney XD poinformował, że nowe odcinki Pokemon Seria XY: Przygody w Kalos będą emitowane z polskim dubbingiem od 15 lutego 2016 aż do końca miesiąca 29 lutego, gdyż mamy rok przestępny. Premierowe odcinki zobaczymy także w weekendy. We wszystkie dni emisja będzie się odbywać o godzinie 14:20. Disney XD póki co nie udostępnia żadnych informacji o emisjach powtórkowych, ale prawdopodobnie pojawią się takowe. Dobrych wiadomości to jeszcze nie koniec, zapraszam do rozwinięcia!Pokemon 17: Diancie i Kokon Zniszczenia
Dodatkowo Disney XD w sobotę 27 lutego o godzinie 13:00 (tuż przed premierowym odcinkiem) pokaże powtórkę siedemnastego filmu pt. Pokemon: Diancie i Kokon Zniszczenia.

Dotąd polski Disney XD wyemitował 24 odcinki 18 sezonu serialu. Pierwszy raz obejrzeliśmy je w październiku, następnie dwukrotnie je powtórzono. Zaś film siedemnasty widzieliśmy dwukrotnie.

Pokémon Czerń i Biel: Przygody w Unovie – Jestem N!
Dziś, w kolejnym odcinku Pokémon Czerń i Biel: Przygody w Unovie do gry na poważnie wchodzi N! Odcinek Jestem N! (The Name’s N!) odcinek został wyemitowany w Disney XD o 12:10, a jego powtórka odbędzie się także dziś, o 16:35.

Będziecie oglądać nowe odcinki serialu? Obejrzycie powtórkę filmu 17 oraz Pokémon Czerń i Biel: Przygody w Unovie? Piszcie w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Mój kuzyn na pewno się ucieszy z tej wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Napewno będę oglądał! Lubie pokemony

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię ten serial i oglądam zawsze jeśli tylko mogę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądam od pierwszej serii. Nie mógłbym minąć nowych odcinków :D

  OdpowiedzUsuń