"Evermoor" na platformach VOD

"Evermoor" bardzo dobrze Wam znany brytyjski film obyczajowy, który swoją premierę miał 27 kwietnia 2015 na Disney Channel Polska. Film uzyskał wielką rzesze fanów dlatego producenci postanowili stworzyć serial na podstawie filmu! Serial swoją premierę będzie miał już w kwietniu. Jednak nie każdy obejrzał pilotażowy film, dlatego będzie mógł go obejrzeć na platformach VOD. Jeśli jesteście ciekawi na jakich platformach film się znajdzie oraz kiedy, zapraszam zainteresowanych dalej!


"Evermoor" został wyemitowany w czterech odcinkach tworząc całość jako film. Od 1 marca do 30 kwietnia film będzie dostępny na platformach VOD:
 • Polsat
 • Orange
 • Vectra
 • UPC
 • NC+

Zachęcam każdego do obejrzenia, bo jeśli go nie obejrzymy to nie będziemy znać za bardzo bohaterów oraz wiedzieć za bardzo o co chodzi w nadchodzącym serialu "Evermoor: Kroniki", który zawiera aż dwadzieścia odcinków, a jego premiera już 11 kwietnia!


Będziecie oglądać film na VOD? Czekacie na nowy serial?
Piszcie w komentarzach!

7 komentarzy:

 1. Ale super jutro idę oglądać go, bo nie obejrzałam w tv i czekam bardzo na nowy serial!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno będę oglądać serial, bo film bardzo mi się spodobał i raczej to będzie fajny serial. Bo wreszcie nie o śpiewaniu. Wszędzie tylko śpiewają chociaż tu nie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, film jest świetny więc czekam na serial ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy był ten film. Napewno obejrzę serial /katty

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie cieszę się. Na pewno obejrzę na VOD NC+. Fajnie jakby syreny tam był!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń