[Co nowego w miesiącu...] Luty 2016

Za nami już pierwszy miesiąc nowego roku. Styczeń był pełen nowych premier. Jednak zbliżamy się już do kolejnego najkrótszego miesiąca w roku, czy luty. Jednakże kolejny miesiąc, chociaż krótki to i tak nie jest najgorszy w premiery. Nowy miesiąc zawiera bardzo długie wyczekiwane premiery, sam nie mogę się już doczekać. Jestem pewny, że Wam również spodobają się nowości na wszystkich kanałach Disneya!

Wszystkich zainteresowanych zapraszam dalej, gdzie przeczytacie o nowościach w lutym.Disney Channel
Popołudnie z kreskówkami to gratka dla fanów animacji. W codziennym bloku programowym możesz oglądać seriale – Amerykański smok Jake Long, Super Baloo, 7k i premierowo Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Marinette nie jest zwykłą dziewczyną, a Adrien zwykłym chłopakiem. Oboje po szkole zamieniają się w superbohaterów i walczą ze stworami, które chcą zniszczyć Paryż. Nie przegap też premiery filmu Disney Channel – Moja niewidzialna siostra – naukowy projekt Cleo sprawia, że jej siostra staje się niewidzialna. Czy nastolatce uda się uratować siostrę? W filmie wystąpi Rowand Blanchard znana z serialu Dziewczyna poznaje świat.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – od 8.02 o 17:05
Moja niewidzialna siostra – 26.02 o 18:00
Popołudnie z kreskówkami – codziennie od 15:00

Disney XD
Do Disney XD dołączają Kornisz i Fistach – tych dwóch kumpli w zaskakujący sposób pokaże Wam, jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem. Supa Strikas wracają na kanał Disney XD z czwartym sezonem i nowiutkimi odcinkami. Czeka na Ciebie jeszcze więcej sportowych emocji. Nie przegap też niesamowitego finału 2 sezonu serialu Oddział specjalny!

Supa Strikas – soboty o 9:00
Kornisz i Fistach – codziennie od 29.02 do 16:35
Oddział specjalny – 22.02 o 20:20 finał 2 sezonu

Disney Junior
Premiera serialu – Złotowłosa i Miś – w którym przygody toczą się w bajecznym lesie. Złotowłosa i Miś wspólnie odkrywają nową drogę, poruszając się pomiędzy dzikim i oswojonym, zabawą i odpowiedzialnością, egoizmem i troską. Fabuła i uczenie się odpowiadają na potrzeby dziecięcego zmysłu przygody oraz odkrywania. Ponadto historie prosto z Afryki  Król lew 2: Czas Simby i Król Lew 3: Hakuna matata. Spotkaj się z Simbą, Timonem i Pumbą. Tych filmów nie można przegapić.

Złotowłosa i Miś  – soboty o 8:30
Król lew 2 i 3 – soboty o 15:25

Podoba Wam się ramówka? Na który serial czekacie?

5 komentarzy:

  1. Ja czekam na nowości z Disney Channel na Alexa i ten nowy film

    OdpowiedzUsuń
  2. Na Alexa i Spółkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czekam na ten nowy film. Moja niewidzialna siostra.

    OdpowiedzUsuń