1 grudnia 2015

Świąteczne piosenki w wykonaniu gwiazd Disneya

Z okazji tego, że Święta Bożego Narodzenia są nieubłaganie coraz bliżej, postanowiłem ozdobić blog byśmy wszyscy razem poczuli tą magię świąt. Na blogu jak zauważyliście są ozdoby świąteczne, padający śnieg oraz playlista świąteczna z piosenkami świątecznymi i związanymi z zimą. W dzisiejszym poście chciałbym pokazać Wam niektóre teledyski, informacje i piosenki świąteczne, które znajdują się w naszej playliście. Zapraszam!

"Święta w nas"

Polska piosenka, napisana na potrzeby polskiego serialu "Do dzwonka Cafe". Piosenka pojawia się w tylko jednym, specjalnym świątecznym odcinku serialu. Piosenkę wykonują wszyscy, którzy występują w serialu. Z okazji tej piosenki wymyślony został teledysk, który odwzorowuje jej słowa."Last Christmas"

Świąteczna piosenka, bardzo stara, ponieważ napisana w 1985 roku, ale słyszymy ją do dziś w święta, zazwyczaj w radiu lub w sklepach. Nie jest to piosenka napisana przez wytwornie Disneya lecz, gwiazdy Disneya właśnie często ją śpiewają publicznie, między innymi Laura Marano czy Ashley Tisdale."Jingle Bell Rock"

Świąteczna piosenka, dość niedawno napisana, ponieważ powstała w 2012 roku. Ją również słyszymy w święta, zazwyczaj w radiu lub w sklepach. Nie jest to piosenka napisana przez wytwornie Disneya lecz, zrobiono jej cover, gdzie śpiewa ją Myszka Mikki i jego przyjaciele.


"I Love Christmas"

Świąteczna piosenka pochodząca z serialu Disneya - "Austin i Ally". Wykonuje ją w duecie Ross Lynch i Laura Marano. Piosenka bardzo żywiołowa. Powstała tylko na potrzeby serialu, nie ma statusu międzynarodowej świątecznej piosenki


"Shake Santa Shake"

Kolejna piosenka pochodząca z serialu Disneya - "Taniec rządzi". Wykonuje ją Zendaya. Piosenka bardzo żywiołowa. Powstała tylko na potrzeby serialu, nie ma statusu międzynarodowej świątecznej piosenki.


"Rockin' Around The Christmas Tree"

Świąteczna piosenka, dość niedawno napisana, ponieważ powstała w 2011 roku. Ją również często słyszymy w święta, zazwyczaj w radiu lub w sklepach. Nie jest to piosenka napisana przez wytwornie Disneya lecz, zrobiono jej cover, gdzie śpiewa ją Bella Thorne.


Która piosenka najbardziej Wam się podoba? Piszcie w komentarzach!

4 komentarze :

 1. Super post, kocham świąteczne piosenki
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry wybór piosenek
  /Kamcio

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej lubię "Święta w nas", polska piosenka a nawet fajna, dziwne. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jingle bell rock... W wykonaniu MClain sisters jeszcze lepsza *-*

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka