Kraina Lodu-Film z muzyką na żywo

Wyróżniona ponad 70-cioma nagrodami, w tym dwoma Oscarami, zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa Studia Walta Disneya z muzyką na żywo zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w tej części Europy. Na oszałamiający pokaz wysokiej rozdzielczości obrazu i światła w towarzystwie magicznej muzyki wykonanej przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej oraz Chór Polskiego Radia zapraszamy do TAURON Areny Kraków 5 lutego 2016 roku o godz. 18.00. Muzykom na scenie towarzyszyć będą członkowie wokalnej obsady filmu: Kasia Łaska, Magda Wasylik i Marcin Jajkiewicz, którzy wykonają przebojowe piosenki z filmu na żywo. Organizatorem koncertu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem wydarzenia jest Disney.

Kraina lodu podbiła serca milionów widzów na całym świecie. Jej moc nie słabnie, mimo że właśnie mijają dwa lata od premiery filmu. Jesteśmy dumni, że to właśnie Krakowskie Biuro Festiwalowe zostało zaproszone przez Disney Polska do przygotowania polskiej premiery wersji koncertowej tej niezwykłej produkcji — mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. — Bądźcie z nami 5 lutego w TAURON Arenie Kraków, w dniu pierwszego pokazu Krainy lodu z Muzyką na Żywo w tej części Europy! Już teraz możemy obiecać, że będzie to spektakularne wydarzenie oraz wspaniała zabawa dla całej rodziny – dodaje dyrektor Helbin. Podczas koncertu usłyszymy piosenki skomponowane przez zdobywcę nagrody Tony Roberta Lopeza (The Book of Mormon, Avenue Q), oraz Kristen Anderson-Lopez (In Transit, Kubuś i przyjaciele), jak również muzykę autorstwa Christopha Becka (nagrodzona Oscarem krótkometrażówka Paperman). W krakowskiej hali wybrzmią uwielbiane zarówno przez najmłodszych, jak i tych nieco starszych bajkowe hity, m.in.: nagrodzona Oscarem Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana, Lód w lecie i Pierwszy raz jak sięga pamięć. cena: PŁYTA Strefa I ( miejsca w rzędach 1-20) 199zł
         PŁYTA Strefa II ( miejsca w rzędach 21-32) 159 zł
         PŁYTA
Strefa III ( miejsca w rzędach 33-48) 139 zł


TRYBUNY:

Sektor A12, A19 - 119 zł (widok boczny)Sektor A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, A9, A10, A11, A20, B2, B3 - 179 złSektor C1, C2, C3, C4, C9, C10, C11, C12, C13, C24 – 79 zł (możliwa ograniczona widoczność)Sektor C5, C6, C7, C8 – 89 zł (możliwa ograniczona widoczność)

Bilet RODZINNY:
     1 LUB 2 os. dorosłe (Płyta/Trybuna) + 50 zł bilet dla dziecka do 18 r.ż.
     1 LUB 2 os. dorosłe (Płyta/Trybuna) + 2 x 50 zł bilet dla dwójki dzieci do 18 r.ż.
     1 LUB 2 os. dorosłe (Płyta/Trybuna) + 3 x 50 zł bilet dla trójki dzieci do 18 r.ż.

ZASADY ZAKUPU BILETÓW:

 • Przy zakupie biletów w ilości powyżej 10 szt. na koncert, klientowi przysługuje rabat
  w wysokości 10%.
 • Zakupu grupowego biletów można dokonać za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w wybranych punktach informacji miejskiej InfoKraków.
 • Pula biletów rodzinnych jest ograniczona.
 • Nie są przewidziane bilety ulgowe.
 • Osobom posiadającym Krakowską Kartę Rodzinną 3+, przysługują bilety zniżkowe (-70% od ceny biletu; zniżka nie dotyczy biletów rodzinnych). Pula biletów jest ograniczona.
 • Przed zakupem biletów, klient ma obowiązek zapoznania się z Regulaminem sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Zakup biletu jest traktowany jako akceptacja regulaminu.


2 komentarze:

 1. ja wezme w tym udział/katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle tekstu a mało co rozumiem mogłaś to Bardziej przystępny sposób zrobić. Mógłby być ten tekst lecz bardziej kolorowy coś wyróżnić bo trudno się połapać oraz mogłaś dodać jakieś zdjęcia

  OdpowiedzUsuń