Disneyowe paznokcie

Dzisiaj mam dla Was przegląd zdjęć. Wpadłam na pomysł, aby pokazać Wam zdjęcia paznokci o tematyce gwiazd Disneya i Disney Channel.  Zdjęcia w rozwinięciu.Paznokcie nr 1:


Z Disneyem na pewno każdemu kojarzy się Myszka Miki, a przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego pierwszym zdjęciem paznokci będzie Myszka Miki. Na dwóch palcach widzimy sylwetki tej bajki Mikiego i Mini. Na innych dwóch czerwone paznokcie z białymi kropkami, czyli symbol kokardki Mini. No, a na kciuku znajduje się cień sylwetki myszki Disneyowskiej.

Paznokcie nr 2:


Są to paznokcie z bohaterami serialu "Violetta". Chyba każdy je rozpoznaje? Na pierwszym paznokciu od lewej widać Violettę, potem Fran, Kamilę, Ludmiłę. Postacie są na tle różowego lakieru. Trochę brokatowego.Paznokcie nr 3:


Stawiam, że nie trudno jest nam nazwać przedstawionych bohaterów. Do tych paznokci zaangażowano również skórki dookoła paznokcia. oczywiście nie jest to obowiązkowe. Warto zwrócić uwagę na precyzję. Mi osobiście najbardziej podoba się Tygrysek.

Paznokcie nr 4:

Bohater przez wszystkich kochany, czyli Olaf! Olaf to bohater Krainy Lodu. Urzekł ona serca wszystkich: "Bo dla niektórych to warto się roztopić". Tutaj przedstawiony w formie dwóch paznokci. Ogólnie wykorzystano kolor błękitny i biały, jak to dla bałwana :)

Paznokcie nr 5:
 
Ostatnie są Minionki, ale nie najmniej ważne. Mają one swoich wiernych fanów. Są tutaj wykonane
z naklejek i dużej ilości brokatu, który z całością bardzo ładnie się komponuje.


Wszystkie przykłady mi się bardzo podobają, ale najbardziej chyba Minionki. A Wam?

4 komentarze:

 1. genialny Post, czekam na wiecej takich.. :))


  //Uchodźca z Syrii//

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahah serio "Uchodźca z Syrii" xd

   Usuń
 2. Minionki nie są z Disneya

  OdpowiedzUsuń