Say "Hello"


Hejka! Nazywam się Dawid i jestem nowym redaktorem-technicznym na tym blogu, krótko mówiąc jestem blogerem z wieloletnim doświadczeniem, a znać mnie mogliście m.in z Violetta 2 Polska. Mam 15 lat. Jest mi niezmiernie miło, że mogę dołączyć do grona autorów. Jak zauważyliście w ostatnich dniach na tym blogu wiele się zmieniło, a dzisiaj postawienie kropki nad i - zmiana nazwy bloga. Zaproponowałem taki ruch Blogerowi Matiasowi, aby zakończyć ewoluowanie w skórę Disneya. Pomógł nam w tym nowy wygląd, nowe inne posty, nowi członkowie redakcji, współpraca z Disneyem, a w końcowej fazie zmiana adresu. Zmiany, zmiany, zmiany.... na lepsze, ale nie dla wszystkich. Rozumiem, że części z was może się to nie podobać, nie wymagamy od was samych pozytywów, ale zmiany zawsze były, są i będą - one stały się już faktem dokonanym. Wierzę, że po to po co tu jesteśmy - Disney, zjednoczy nas wszystkich i utwierdzi w przekonaniu, że był to dobry ruch. 

Co wprowadzę?
Nowa, nowoczesna grafika na całym blogu i w jego social medias. Obszerne, ciekawe posty i informacje, abyście zawsze byli na bieżąco. Jesteśmy w końcu rodziną!

Do zobaczenia!

3 komentarze:

 1. Witaj, widze już zmiany i mi sie podobaja. Fajnie ze doląćzyłeś do bloga mam nadzieje ze bedziesz dodawal tez normalne posty.
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też zmiany się podobają, oby były tylko posty o syrenach

  OdpowiedzUsuń
 3. O ile nadal będą się pojawiały nowinki ze świata syren , to nie mam nic przeciwko tym zmianom.
  Przy okazji witam nowego współredaktora naczelnego :)

  OdpowiedzUsuń