Podsumowanie trasy "Violetta Live" oraz serialu


Wczoraj równo o 14:00 w Nicei (Francja) odbył się ostatni koncert Violetta Live. Tym koncertem obsada serialu Violetta kończy trasę liczącą prawie ponda 200 koncertów. Jest to dzień w którym obsada jak i fani pożegnają się z filetowym serialem.Program 90-minutowego koncertu zawierał ponad 25 popularnych przebojów z sezonów 1, 2 i 3 serialu „Violetta” emitowanego na kanale Disney Channel.

Oto garść ciekawostek na temat trasy koncertowej Violetta Live 2015:
Na koncert przygotowanych było w sumie aż 79 par kostiumów, w tym: 
 • 13 kostiumów dla Martiny Stoessel (Violetta),
 • 9 kostiumów dla Jorge Blanco (Leon),
 • 11 zestawów kostiumów dla tancerek,
 • 9 zestawów kostiumów dla tancerzy,
 • 5 zestawów kostiumów dla muzyków.
 • Podczas koncertu artyści zakładali łącznie 75 par butów. Sama Martina Stoessel zmieniała obuwie 11 razy.
 • 130-osobowa ekipa koncertowa przemieszczała się po Europie łącznie 10 ciężarówkami.
 • Przygotowanie koncertu po przybyciu na nowe miejsce trwało średnio 20 godzin.
 • Sprzątanie i pakowanie sprzętu po ostatnim występie trwało średnio 5 godzin.
 • Wiosenna trasa koncertowa liczyła ponad 13 000 kilometrów i obejmowała 24 miast w 9 krajach.
 • Ekipa Violetta Live 2015 zagrała łącznie około 200 koncertów.

Początek przygody

Kiedy to wszystko się zaczęło nikt nie spodziewał się, że serial Violetta i obsada stanie się się światowym fenomenem. Serial był i jest emitowany w kilkudziesięciu krajach, dwie trasy koncertowe, filmy pełnometrażowe, programy I Love Violetta w kilku krajach, wywiady, sesje zdjęciowe, a przede wszystkim niesamowita popularność. Serial zmienił życie tysięcy osób, nastolatki, dzieci, a nawet dorosłe już osoby wspólnie z Violettą przeżywało swoje życie. Serial dawał motywację do działania by zmienić coś w swoim życiu, inspirację by spróbować nowych rzeczy: taniec, śpiew, nauka nowego języka, nawet zmiana stylu ubierania wśród nastolatek. 
Tak naprawdę nikt nie zna sekretu sukcesu fioletowego serialu, ani obsada, ani twórcy. Tego można dowiedzieć się chyba tylko od fanów.

Szał

Wraz z emisją kolejnych odcinków rosło zainteresowanie oraz sława. Kogo byście się nie zapytali z dzieci czy młodzieży lub tych co oglądają Disney Channel, wszyscy przynajmniej po trochu będą w stanie opowiedzieć Wam o czym był serial, a niektórzy będą potrafili nawet zaśpiewać Wam kawałek którejś z piosenek. 

Wielki koniec

Czas powiedzieć Adios naszym serialowym bohaterom oraz Bienvenidos aktorom którzy ich grali. Każdy z nich zaczyna podążać swoją nową drogą życiową. Tini, Mechi i Jorge będą pracować nad nowym filmem "Tini - Nowe Życie Violetty'', Alba i Samuel pracują nad nowymi projektami. Facu, Diego i Cande również ogłosili, że ich pasją jest aktorstwo i śpiew i na pewno z nich nie zrezygnują, więc możemy się spodziewać, że w niedługim czasie również o nich usłyszymy.

Przyszłość aktorów

Teraz wszyscy fani czekają na solowe krążki, nowe projekty filmowe, serialowe. Fani mają nadzieję, że żadna z świecących teraz jasno gwiazd nie zblaknie ani nie zgaśnie, tylko jeszcze bardziej rozbłyśnie. Mamy nadzieję, że każdy spełni swoje sny i marzenia. 

Ostatni koncert

Przygotowania:

Zdjęcia z koncertu:

GRACIAS!

Dziękujemy za wspaniałe show, za te cztery lata, za serial, za marzenia, za inspiracje, za nowych idoli, za fiolet oraz za danie Nam odwagi do próbowania nowych rzeczy.
Na zawsze obsada zostanie w naszych sercach. :) 
żródło: Kraina Disneya

8 komentarzy:

 1. Płakać mi się chce, że to już koniec :(
  Super post
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Lodovica nie brała udziału w trasie, więc jej nie ma na zdjęciach, ani nie pisałem o jej planach na przyszłość ponieważ ona już je spełnia. Nie dawno skończyła się jej pierwsza trasa. Teraz odpoczywa i szykuje się pewnie na wydanie kolejnego krążka z nowymi piosenkami.

   Usuń
 3. Serialu jakoś nigdy nie lubiłam , ale piosenki z niego są świetne !

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeny ja nie moge uwierzyć że to już koniec ja pamiętam jak mówiłam że ten serial będzie do bani i że nikt tego oglądać nie będzie a tu prosze po pierwszym odcinku oderwać się nie mogłam.Straszna szkoda że to już koniec ale o co chodzi z tym filmem Tini-nowe życie violetty?

  /Gosia

  OdpowiedzUsuń