Jonas Brothers


Jonas Brothers - bardzo popularna grupa śpiewających chłopaków za czasów, gdy jeszcze byłem maluchem. Być może niektórzy z Was też ich znają, bądź skądś kojarzą. Jeżeli nie, to zapraszam do rozwinięcia posta, gdzie dowiedzie się kim są, co mieli wspólnego z Disneyem. Osoby, które znają ich także zapraszam do zobaczenia jak toczy się ich kariera oraz jak bardzo się zmienili!

Aby łatwiej było Wam się orientować w dalszej części posta, poniżej podpisze Wam, który jak miał na imię. Jadąc od lewej, po kolei: Nick Jonas, Joe Jonas, Kevin Jonas.


Zacznijmy może od początku. Cofamy się o 6 lat wstecz do 2009 roku mamy październik. Disney Channel Polska emituje na swoim kanale po raz pierwszy seriale takie jak "Słoneczna Sonny" oraz jak można się domyśleć pierwszy sezon programu "Jonas", którego głównymi bohaterami zostają nasi pop-rockowi piosenkarze.Serial zyskuję dość dużą popularność zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. W sklepach pojawiają się różne gadżety "Jonas". Kubki, plakaty, piórniki, kredki oraz w tamtych czasach bardzo popularne tzw. karteczki. Następny sezon bardziej popularny nosi nazwę "Jonas w Los Angeles" w skrócie "Jonas w L.A". Krótko, serial opowiadał o sławnej pop-rockowej grupie chłopaków, którzy wracają do szkoły. Tam są rozpoznawalni przez każdego przez co ich życie staję się uciążliwe.
Przed nagraniem własnego serialu zespół został zaproszony jako goście do serialu "Hannah Montana". Tam razem z Miley Cyrus nagrali jeden odcinek oraz piosenkę  "We Got The Party", która także została puszczona w odcinku. Sądzę, że najbardziej możecie kojarzyć ich z filmu "Camp Rock" w którym także odegrali główne role, szczególnie Joe, który zagrał Shanea Greya. Kolejne role aktorskie były to tylko jakieś gościnne wystąpienia w różnych serialach/programach. Chłopaki zdobyli nagrody w takich galach jak "Kids Choice Awards", "Golden Choice Awards" oraz "Teen Choice Awards". W pewnym momencie ich drogi się rozeszły, każdy pracował na własną rękę. Nagrali różne single, jeździli w trasy koncertowe. Jednak od 2013 roku znowu połączyli swoje siły i zaczęli od nowa grać ze sobą.


Zobaczcie jak się zmienili:


Nick
Po zdjęciu możemy się domyśleć, że Nick ostro zaczął ćwiczyć na siłowni. I tak też było, dzięki temu został od groma propozycji na sesje zdjęciowe. Nie zapomniał także o swojej karierze muzycznej, pod kierownictwem wpływowego człowieka w branży muzycznej JayZ kręcił swoje piosenki, teledyski.


 Kevin
Chyba jako jedyny z braci nie zajął się dalej w swoim życiu muzyką. To wszystko przez to, że w jego sercu pojawiła się miłość. Ożenił się z  Danielle Deleasa, która przyjęła nazwisko po Kevinie i teraz nazywa się Danielle Jonas. Wraz z żoną posiadają jedno dziecko, dziewczynkę Alane Jonas.


Joe
W tym roku wydaje swój kolejny singiel  "Cake by the Ocean", który napisał wraz z Justin Tranterem.


 Niestety zespół chłopaków po raz kolejny się rozpadł, tym razem już na zawsze. Usuniętą oficjalne konta na Twitterze, Facebooku. Każdy poszedł  w inną stronę, więc prawdopodobnie już nigdy ich razem nie usłyszymy.Piszcie w komentarzach czy pamiętacie ten serial i czy ich lubiliście! Do zobaczenia!3 komentarze:

 1. Pamiętam. To był naj film disneya.dużo lepszy od słonecznej ssonnny

  OdpowiedzUsuń
 2. kochałam ich serial, szkoda ze juz nie wystepuja w jakims serialu
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zmężniał Nick i Joe, widać że to mężczyźni. Pewnie nie jedna dziewczyna sie za nimi ubiega.

  OdpowiedzUsuń