FIOLETOWA MUZYKA - SEZON 1 (CZĘŚĆ 3)

Dziś przychodzę do was z kolejnym postem z serii "Fioletowa Muzyka". Dziś ostatni post z piosenkami z Sezonu Pierwszego. Dzisiejszy post jest najkrótszy z wszystkich części, ponieważ to już ostatnie piosenki z pierwszego sezonu. 

 Zapraszam do trzeciego postu, gdzie znajdują się kolejne piosenki.


15. "SER MEJOR" - "LEPSZYM BYĆ" 

Piosenka opowiada o marzeniach uczniów Studia. Pojawia się na końcu 80 odcinka, 1 sezonu serialu. Jest to piosenka grupowa- jednak napisała ją Violettę. Trwa 3:25.

 WERSJA HISZPAŃSKA


WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)16. "TU FOTO DEL VERANO" - "FOTOGRAFIA Z LATA

Napisali ją chłopacy z zespołu ALL FOR YOU. Zespół ten powstał podczas jednego z ćwiczeń Pabla w 1 sezonie. Jakby dobrze się wczytać chłopaki napisali ją z myślą o swoich dziewczynach, co jest naprawdę miłe. Trwa 2:49.

 WERSJA HISZPAŃSKA


17. "TE ESPERARE" - "POCZEKAM

Piosenkę napisał Tomas z myślą o Violetcie. Chociaż na oryginalnej płycie z serialu wykonuje ją Jorge Blanco (Leon). Trwa 3:02

 WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

18. "VERTE DE LEJOS" - "WIDZĘ Z DALEKA

Piosenkę napisał Tomas na potrzeby zadania od Gregorio, w którym musiał napisać piosenkę dla Leona, która będzie jego odzwierciedlać. Zgodnie z poradą Beto - "Jeśli opiszesz siebie, opiszesz cały świat" - napisał utwór, który odzwierciedlał jego uczucia. Oblał zadanie, ponieważ Gregorio stwierdził, że jest samolubny, bo napisał piosenkę o sobie, nie o Leonie. Twa 2:44.

 WERSJA HISZPAŃSKA


WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

19. "CUANDO ME VOY" - "SŁYSZĘ TWÓJ GŁOS

Kolejna piosenka zespołu All4You, w którego skłąd wchodzili Andres, Leon, Napo, Maxi i Brodwey (w późniejszym składzie Diego). Opowiada o tym, by dziewczyna wiedziała konkretnie o co jej chodzi, a nie "owijała w bawełnę". Twa 2:55.

 WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

20. "AHI ESTARE" - "BĘDĘ TAM

Piosenka, która w koncepcji serialu pojawiła się znikąd, nadle po prostu pojawił się w uczniowskim repertuarze. Piosenka jest o poszukiwaniu miłości, tej drugiej osoby. Piosenkę wykonują Facundo i Mercedes. Trwa 3:13.

 WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

21. "PODEMOS" - "MOŻEMY

Piosenka została napisana przez Leona. Przyśniła się jednej nocy Violi i Leonowi. Historia jak i sama piosenka jest bardzo wzruszająca. Trwa 3:21.

 WERSJA HISZPAŃSKAWERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

22. "TIENES EL TALENTO" - "MASZ TALENT

Piosenka, mówi o tym, że każdy ma w sobie talent. Tylko musi je pokazać. Piosenkę wykonują wszyscy uczniowie Studia. Trwa 2:06.

 WERSJA HISZPAŃSKA

Podoba wam się post i piosenki? 

PRZEŻYJ TO JESZCZE RAZ!
 "Violetta" codziennie o 20.00 na Disney Channel!

4 komentarze:

 1. Lubie bardzo podemos/katty

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham tą serię. Super piosenki.
  /Gosia

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubie szczerze Violetty, ale chętnie posłucham.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie piosenki są super, z checią czytam wszystkie posty

  OdpowiedzUsuń