Serial na podstawie filmu "ZAPLĄTANI"

Zaplątani, czyli jedna z najśmieszniejszych historii wszech czasów. Poszukiwany, a jednocześnie najbardziej czarujący bandyta w całym królestwie, ukrywa się w tajemniczej wieży. Tam zostaje porwany przez Roszpunkę, uwięzioną w wieży dziewczynę o 20-metrowych magicznych, złotych włosach.

Roszpunka szuka sposobu, aby wydostać się z więzienia, w którym była zamknięta przez całe lata. Ubija więc interes z przystojnym łotrzykiem i we dwoje rozpoczynają  pełną przygód i zwrotów akcji podróż, w której towarzyszą im: pewien policyjny koń, nadopiekuńczy kameleon i gang niezbyt przyjemnych zbirów.

I ŻYLI DŁUGO I ZAPLĄTANI

I żyli długo i zaplątani jest to krótki sequel wydany w 2012 roku. Fabuła obraca się wokół ślubu Roszpunki i Flynna Ridera ( znany też jako Julian Szczerbiec ). Maximus przypadkowo upuszcza obrączki ślubne które toczą się w dwie różne strony i znikają. Max wraz z Pascalem starają się je odszukać biegając po całym królestwie i dostarczyć z powrotem na ślub zanim nastąpi ceremonia przekazania obrączek.
SERIAL

W dniu 3 czerwca 2015 roku ogłoszono, że serial na podstawie filmu Zaplątani był w planach od dawna i w końcu zostanie on zrealizowany. Ponownie Mandy Moore i Zachary Levi użyczą swoich głosów głównym bohaterom. Wydarzenia w serialu będą prawdopodobnie się rozgrywały w ciągu trzech lat pomiędzy wydarzeniami z Zaplątanych i Żyli długo i zaplątani.

Serial będzie miał swoją premierę w 2017 roku na Disney Channel. W przeciwieństwie do filmu i sequela, które były realizowane w technologii 3D, serial ma być zrealizowany w technologii 2D.


Czy wy też nie możecie się doczekać nowego serialu? Będziecie go oglądać?

1 komentarz:

  1. Ale super, na pewno będę oglądać
    /katty

    OdpowiedzUsuń