FIOLETOWA MUZYKA - SEZON 1 (CZĘŚĆ 2)

Dziś przychodzę do was z kolejnym postem z serii "Fioletowa Muzyka". Poprzedni post [link]. Dziś nadal piosenki z Sezonu Pierwszego. Sezon pierwszy i trzeci maja najwięcej piosenek i dlatego też oni będą na więcej sezonów podzieleni, ale nie przedłużając.

Zapraszam do drugiego postu, gdzie znajdują się kolejne piosenki.


8. "ARE YOU READY FOR THE RIDE?" - "CZY JESTEŚ GOTOWY NA PRZEJAŻDŻKĘ?"

Piosenka napisana przez chłopaków. Jest o miłości, którą nie rozumieją. Sami niewiedzą co się z nimi dzieję. I czy są na nią gotowi. Piosenka trwa 2:53 i wykonują ją Facundo Gambandé, Jorge Blanco, Nicolás Garnier, Rodrigo Velilla i Samuel Nascimiento

WERSJA HISZPAŃSKA


9. "DILE QUE SI" - "POWIEDZ TAK"

Piosenka również napisana przez chłopaków. Opowiada o skrytej miłości. Piosenka trwa 3:01 i wykonują ją Jorge Blanco, Nicolás Garnier, Rodrigo Velilla.

WERSJA HISZPAŃSKA

10. "JUNTO A TI" - "Z TOBĄ"

Piosenkę "Junto a ti" napisała Francesca najlepsza przyjaciółka Violetty. Piosenka opowiada o wielkiej przyjaźni, która łączy serialową Francesce i Violettę. Piosenka trwa 2:42 i wykonują ją Lodovica Comello i Martina Stoessel.

WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

11. "TIENES TODO" - "MAMY WSZYSTKO"

Tienes todo - piosenka większości z was kojarzy się z Tomasem i Violettą. Chłopak napisał ją z myślą właśnie o niej. Tak jak większość piosenek, które wyszły spod jego ręki przepełniona jest miłością. Piosenka trwa 3:32 i wykonuje ją Martina Stoessel i Pablo Espinosa.

WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

 


12. "VEO VEO" - "WIDZĘ WIDZĘ"

Piosenka opowiada o tym, aby spełniać swoje marzenia, żeby nie bać się spróbować. Piosenka trwa 2:32 i wykonują ją Candelaria Molfese, Lodovica Comello i Martina Stoessel.

WERSJA HISZPAŃSKA


WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)


13. "HABLA SI PUEDES" - "MÓJ JEŚLI MOŻESZ"

Piosenka powstała w czasie wahań serca Violetty między Tomasem, a Leonem w pierwszym sezonie.Jest to bardzo osobista piosenka dziewczyny, jednakże przez przypadek ujrzała światło dzienne. Trwa 3:33 i wykonuje ją Martina Stoessel.

WERSJA HISZPAŃSKA


WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)


14. "VEN Y CANTA" - "CHODŹ I ŚPIEWAJ"

Piosenka została napisana przez Pablo, gdy za sprawą Gregorio musiał opuścić Studio 21. "Ven y Canta" została hymnem Studio, gdy uczniowie stracili chęć na uczęszczanie do niego. Piosenka ma też swoją włoską wersję "Vieni Canta". Przetłumaczył ją Luca, brat Francesci. Piosenka trwa 2:49 i wykonuje ją cała ekipa Violetty z sezonu pierwszego. Są to Alba Rico, Candelaria Molfese, Facundo Gambande, Jorge Blanco, Lodovica Comello, Martina Stoessel, Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Pablo Espinoza, Rodrigo Velilla, Samuel Nascimento i Simone Lijoi.

WERSJA HISZPAŃSKA

WERSJA WŁOSKA


WERSJA POLSKA (NIEOFICJALNA)

Podoba wam się post i piosenki?

PRZEŻYJ TO JESZCZE RAZ! 
"Violetta" codziennie o 20.00 na Disney Channel!

4 komentarze:

 1. nareszcie jest, czekałam na niego bardzo długo, czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham Junto a ti, piosenka najlepsza w 1 sezonie
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcześniej to ja codziennie wchodziłam na tego bloga ( pary razy dziennie nawet), a teraz raz na 2 tygodnie? Chyba coś takiego, no trudno pewnie decyzji nie zmienicie (a szkoda, wielka), wchodze tu jedynie, żeby zobaczyć czy czasem nic nie dodaliście o syrenach, ale wszystko zasmiecone, no cóż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź w etykietę Syreny z Mako, tam pojawią ci się wszystkie najnowsze posty o Syrenach z Mako

   Usuń