[Aktualizacja]


Życie na Mako jest bezproblemowe, aż Ondina spotyka Weilan , syrenę z wschodniej ławicy. Natychmiast kłócą się i Mimmi musi działać jako rozjemca. Ale większym zagrożeniem dla ich spokoju jest przybyła w formie chińskiego smoka przerażająca woda po zniszczeniu ławicy wschodniej. Lecz smok to jednak nie wszystko. Na ich niebezpiecznym dążeniu do pokonania smoka, Zac i syreny odkrywają szokujące sekrety, aż do ostatecznej konfrontacji ujawnia wszystkich.

[Aktualizacja] Z biblii syren (wkrótce post o niej i link do niej), również dowiadujemy się paru ciekawych informacji. Matka Mimmi i Zacka została zabita właśnie przez tego chińskiego smoka. Podczas pełni Weilan, Zack i grupa walczyć chcą ze smokiem magią lecz jednak im się nie udaje i chiński wodny smok zabiera ogon Evie. Po tym zdarzeniu wszyscy są w szoku i chcą za wszelką cenę pokonać go. Po wszystkich zdarzeniach Mimmi domyśla się, że ich matka jednak nie została zabita, ona nadal żyje.

Odkąd zauważyłem to zdjęcie byłem ciekawy skąd ono, myślałem ze to pomyłka, że to pierwszy odcinek sezonu drugiego a tu jednak nie. Mamy już na to odpowiedź. Szkoda mi Evie, że straci ogon.

Co myślicie teraz o nowych informacjach? Moim zdaniem sezon trzeci zapowiada się najlepszy z wszystkich.


Oto opis oficjalny sezonu trzeciego, jak sami widzicie zapowiada się ciekawie. Razem z tym opisem opublikowano streszczenie odcinka 1 i 5 odcinka, ale przetłumaczone streszczenia dodam jutro. Będę starał się często dodawać nowe ciekawostki, bo strona internetowa syren została odnowiona i jest tyle ciekawostek, o których ja nawet nie wiedziałem. Wygląd strony jest teraz rewelacyjny i można się dużo rzeczy dowiedzieć, między innymi co każdego nurtuje co stało się, że Rikki wróci do serialu. Jak kogoś już to ciekawi zapraszam do strony, jeśli chcecie poczekać lub nie znacie języka angielskiego zapraszam do nowych postów wkrótce.

19 komentarzy:

 1. Wow.Na samą myśl co będzie mam ochotę zemdleć ze szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Jutro bądź w Sobotę, postaram się jak najszybciej. :)

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że znowu nie zmienią charakterów syrenek tak jak to było w 3 sezonie H2O... Bo zawsze to Sirena była tą, która uspokajała dwie kłócące się strony (Nixie-Lyla, Ondina-Mimmi, Tryton-Syreny), a teraz nagle jest to Mimmi...

  OdpowiedzUsuń
 4. O boże brak mi słów, jak to Evie straci ogon, nieeee
  /katty

  OdpowiedzUsuń
 5. Po tym jak to przeczytałam to...brak słów! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę,ale dobrze,że tak jest,bo jest ciekawiej :) Mamy na co oczekiwać <3

   Usuń
 6. Szkoda mi Evie ;(

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie odzyska ogonu? :( a co się stanie z jej pierścieniem :( może jeszcze przywraca jej ogon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mi się wydaje, że ogon może jej przywrócą lub nie. A pierścień im odda lub na pamiątkę zostawi. Nic więcej nie wiemy, jak się dowiemy to od razu jak zawsze damy wam znać.

   Usuń
 8. Szkoda że Evie straci ogon. Ale czy go odzyska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie wiemy, zobaczymy w trzecim sezonie.

   Usuń
 9. Napisaliście że straci ogon... A moce też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No skoro straci ogon to moce również.

   Usuń
 10. Pewnie ten odcinek będzie finałowy połowy sezonu, np. Tak jak odcinek wtedy gdy zac się dowiedział że od dziecka był trytonem

  OdpowiedzUsuń
 11. Podejrzewałem podobnie jak Anonim wyżej. Skoro sezon 3 ma 16 odcinków, to pewnie opisane tutaj wydarzenia będą w odcinku 8. Wielka szkoda, że Evie straci ogon, ale pewnie mimo to ciągle będzie pomagać i wspierać Zaca i dziewczyny w walce ze smokiem. Mam nadzieję, że odzyska ogon.. chociaż na ostatni odcinek :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję, że Przywódczyni Ławicy odda jej ogon za swoją pomoc.

   Usuń