Nowe pary w 2 sezonie !!!


W 2 sezonie pojawiły się dwie nowe pary. Między jedną z nich jest silna więź i miejmy nadzieję, że przetrwa w 3 sezonie. A mianowicie są to Cam i Carly !
Między drugą parą zaś zaszło także silne uczucie, lecz do czasu, kiedy jedno przeszło na złą stronę    ... są to Ondina i Eric !
.
.
.
Przedstawię wam historię silnej lecz niebezpiecznej więzi tych dwóch par. 
Najpierw...
.
.
~ CAM I CARLY~

W 1 sezonie nie byli jeszcze razem, gdyż Carly czuła coś do Davida, a Cam do Nixie. W drugim sezonie wszystko się zmienia... oczywiście na lepsze <3

Pierwsza scena , w której Cam zakochuje się w Carly to ta, gdy w 14 odcinku otarł jej łzy po tym, jak spłynął tort przez nią ręcznie robiony.

Następnie oczarował go jej piękny głos, kiedy śpiewała w kafejce zastępując Sirenę.W 19 odcinku tańczył z nią na imprezie urodzinowej Evie:


Jedynie raz Carly była wściekła na Cama, gdyż podarł jej przez przypadek sukienkę. Potem jednak szybko się pogodzili. W kafejce na osobności Cam dał jej różę i pierwszy raz pocałował ją.

Pierwszą randkę spędzili na Mako. Cam zbytnio się nie popisał, gdyż nie umiał nawet rozpalić ognia, ale z małą pomocą Zaca wszystko poszło po jego myśli.

Post o Ondinie i Ericu będzie wkrótce !!!
.
.
.
A Wam podoba się związek Cama i Carly ???

4 komentarze:

 1. Mi to się podoba post o związku Cama i Carly. Nie mogę się doczekać postu o Ondinie i Eriku.

  Kamil//

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post. Będę czekał na następny.
  Kiedy dodacie post z odcinkiem 12 polskimi napisami?? Oraz post z odpowiedziami Piotrka????????

  OdpowiedzUsuń
 3. niiee!!! Nixie i Cam FOREVER nie zgadzam się .....dlaczego???

  OdpowiedzUsuń