Maj pełen premier syrenek

Po długim oczekiwaniu, nareszcie dowiedzieliśmy się o nowych premierach seriali o syrenkach. W rozwinięciu znajdziecie wszystkie informacje.
22 MAJ -"H2O:Mermaid Adventure" (H2O:Syrenie Przygody)


Serial będzie miał 2 sezony po 26 odcinków. Premiera odbędzie się na kanale Netflix. W Polsce nie dostępne lecz i tak ktoś doda odcinki na internet to wtedy dodam je na bloga.

29 MAJ - "Mako Mermaids 2" - druga część odcinków

Po długim oczekiwaniu dowiemy się nareszcie co stanie się z Zackiem i Mimmi, gdy dowiedzieli się, że są rodzeństwem. Premiera również na kanale Netflix. Dodadzą tam ostatnie 13 odcinków, które ktoś doda na internet a ja na blog, jak najszybciej. 

31 MAJ - "Syreny z Mako 2"

Z tego ucieszycie się najbardziej, ponieważ już w tym miesiącu na Disney Chanel Polska o 10.00 jak zawsze nastąpi premiera Drugiego Sezonu kultowego serialu Syreny z Mako.

Cieszycie się z tych premier? Z której najbardziej?

5 komentarzy:

 1. Oczywiście najbardziej mnie interesuje jaki dubbing będzie miała Ondina i Mimmi i czy zdubbingują Opening mam na myśli " I just wanna be ".

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie również ciekawi dubbing Ondiny i Mimmi no i jeszcze Erika. Mam nadzieje że żaden dubbing się nie zmieni np. Rity, bo jest genialny. A i bardziej cieszy mnie 2 część odcinków niż ta cała kreskówka :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że w końcu będzie 2 sezon bardzo na niego czekałam. Jestem trochę od was starsza, a oglądam syreny z mako. H2o też jest moim ulubionym serialem. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy bd nowe odc na blogu?

  OdpowiedzUsuń