[Bohaterki H2O] Rikki Chadwick

Niedawno przybliżyliśmy postać Cleo Sertori, a teraz czas na kolejną syrenkę z magicznego świata H2O -  Wystarczy Kropla Wody. Niebezpieczna blondynka o pięknym ogonie i wybuchowym charakterze - Rikki! ZAPRASZAM DO ROZWINIĘCIA!

~ RIKKI CHADWICK ~Zwykła dziewczyna z Gold Coast
Rikki Chadwick pochodzi z niezbyt zamożnej rodziny. Z początku nic o niej nie wiemy, cała familia owiana jest tajemnicą. Dopiero w drugim sezonie dowiadujemy się, że mieszka z ojcem Terrym w niewielkiej przyczepie (camperze). W przeszłości jej rodzice wzięli rozwód, kłócili się o pieniądze. Ostatecznie dziewczyna zamieszkała z ojcem i nie są w dobrej sytuacji finansowej. Rikki jest blondynką o jasnym odcieniu włosów i niebieskich oczach.


Relacje z bliskimi 
Nie znamy jej matki, nie wiemy kim była i czy w ogóle jeszcze żyje. Dziewczyna dorastała pod okiem ojca, więc może jej charakter tym właśnie jej wywołany. Brakowało jej czułej, matczynej opieki. Wspomniane jest nawet, że Terry zapominał o urodzinach córki rok w rok. Oglądając pierwszy odcinek można stwierdzić, że Rikki nie ma przyjaciół. Przebywa sama, tak naprawdę nie wiadomo nic o jej bliskich. Jako pierwszą poznaje Cleo, dopiero później Emmę. Szybko znajdują wspólny język, można powiedzieć, że połączył je ten sam problem. Problem wyrastającego ogona. Z Lewis'em nie lubi się od dawna. Można to dostrzec w jego reakcji na gotującą się colę. "Czy to ma być Twój żart?". W rzeczywistości dziewczyna odkryła tylko swoja moc, nie robiła żadnego dowcipu. W drugim sezonie zakochuje się w Zane'ie, którego wcześniej nienawidziła. Jak mówią "Między nienawiścią, a miłością jest cienka linia".

Rebeliantka i wybuchowy charakterek
Blondynka jest zawsze pewna siebie, buntownicza i czasami lekko agresywna. Ma charakter typowej rebeliantki, która zawsze stawia na swoim i nie pozwala sobą pomiatać. Ponad to jest niezależna, uparta i śmiała. Możemy określić ją jako totalne przeciwieństwo Cleo. Czasami jest trochę cyniczna i kpi z innych. Dziewczyna ma za to złote serce, którym darzy najbliższych.
Lubi wyzwania, a ta cecha ujawnia się już w pierwszym odcinku. Chadwick skacze na łódkę, by pomóc nieznajomej - Cleo. Zakłada się z innymi i walczy o swoje, wykłócając się. Z początku dziewczęta boją się, nie wiedzą czym są ogony, które wyrastają im kiedy tylko dotknie ich kropla wody. Oprócz Rikki, która ekscytuje się wręcz nowym wcieleniem. Chce próbować nowych mocy i pływać na rafach.

Spędzanie wolnego czasu
Nie znamy jej zamiłowań. Wiemy jedynie, że lubi dominować. Jest typem przywódczyni, stawia wszystkich po kątach. Lubi pływać po rafie, ale to tak jak każda syrenka. Z czasem się zmienia. Na początku jest lubiącą przygody, pogrywającą z losem dziewczyną. Później staje się odpowiedzialna i pilnuje Zane'a w prowadzeniu ich własnego interesu "U Rikki". Jest pochłonięta w sprawy syren, rozwiązywanie tajemnic Mako.  Dziewczyna posiada moc przemiany wody w stan gazowy. Moc pary, a z czasem też ognia.

Postać Rikki Chadwick jest odgrywana przez Caribe Heine. 


Terry Chadwick - tata Rikki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz